Čištění a ochrana zámkové dlažby

 

PALM Crete nabízí svým zákazníkům jedinečný systém profesionálních čistících prostředků a trvalých impregnačních postřiků na všechny druhy zámkové a betonové dlažby. Prostřednictvím patentovaných čistících prostředků, je možné odstranit zbytky barev a stavebních lepidel, solné a vápenaté výkvěty, mastné skvrny a zbytky po úkapech ropných látek, včetně odstranění mechu a plísní.

 

Ošetřená a impregnovaná zámková dlažba

 

 

 

PALM Crete je systém jedinečných impregnací betonových povrchů, zámkové a betonové dlažby, které oživují původní barevné odstíny a zvyšují mrazuvzdornost ošetřené dlažby a betonu.

Impregnace zámkové dlažby PALM Crete rovněž trvale fixuje spárovací písek a zabraňuje prorůstání plevele ve spárách. Ošetřený povrch dlažby má zvýšenou odolnost vůči opotřebení, způsobené pojezdem motorových vozidel.

 

Detail ošetřené zámkové dlažby - funkčnost

 

 

PALM Crete systém impregnačních postřiků je možné aplikovat i na slinutou a teracovou dlažbu za účelem zvýšení jejich nekluznosti, zejména ve vlhkém prostředí a všude tam, kde dochází k vysoké kumulaci vody.

 

Detail ošetřené dlažby

 

 

Ať už máte zájem o ochranu zámkové dlažby svépomocí, nebo si chcete nechat provést profesionální čištění a impregnaci, PALM Crete je vaším partnerem, nabízející jednoduché a profesionální řešení.