Dekorativní omítky - umělý kámen

Architektonický systém umělého kamene a zdiva

PALM Crete je patentovaný systém dekorativních modelačních omítek na stěny, který nahrazuje vzhled ručně pokládaného kamene nebo umělého kamene. Přínosem je vysoká rychlost instalace a nižší cena v porovnání s kladeným přírodním nebo kamenem.

PALM Crete je velmi variabilní systém raženého betonu a modelačních omítek, imitující přírodní kámen, avšak s důrazem na estetiku a užitné hodnoty výsledného díla. Tato varianta a kombinace technologie umělého kamene a raženého betonu se výborně hodí do komerčních prostor i na zvýšení estetické úrovně jednotlivých rodinných domů.

PALM Crete je systém raženého betonu a umělého kamene, aplikovaný až na stavbě (cast in place). Jedná se o speciální vyztuženou a zušlechtěnou modelační hmotu, ideální pro instalaci na ploty, opěrné zdi, mosty, pohledové a soklové zdivo. Dekorativní beton a imitace kamene PALM Crete je vhodný také na zateplené fasádní systémy.

PALM Crete je dostupný v základních 6-ti frakcích a skladbách kamene. Neomezenou variabilitu tvarů skladeb kamene pak nabízí technika ručního řezání, kde je možné výsledný design přizpůsobit požadavkům zákazníka.

PALM Crete dekorativní beton a imitace kamene je bezesparou technologií, umožňující neomezené možnosti estetického a pohledového designu architektonických staveb.